HDDCASE25BK - StarTech.com 2.5in Anti-Static Hard Drive Protector Case
Ej i lager
Tillverkare
StarTech
Artikelnr
HDDCASE25BK
Kopierat
Logga in för pris
Information
- Passar populära 9,5 mm och 12,5 mm 2,5 tums hårddiskar med en smidig åtkomstlucka för hårddiskkontakterna