DELTACO SFP-HP111 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4859C)

GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406
67 i lager
Tillverkare DELTACO
Artikelnr SFP-HP111
  • Logga in för pris